MÖBLER / Bord / Skrivbord 4126268
nr 412 6268
Skrivbord
1890-tal, ek, längd: 109, djup: 58, höjd: 77 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 22 maj 2006
300 kr
400 kr
600 kr
700 kr
500 kr
600 kr
1.800 kr
800 kr
1.100 kr
1.500 kr